Abys osvětloval světlem jiné, musíš nosit slunce v sobě. (Romain Rolland)

Povídky

26. září 2010 v 16:11 | Fluffy |  Povídky

KAPITOLOVÉ POVÍDKY

Jacob
July
Šestnáctiletá July (neteř Charlieho) se se svou matkou stěhuje do Forks, kde jim Charlie přenechává svůj dům a odstěhuje se ke Sue do rezervace. Jacob se vše dozvídá od Billyho a u Cullenových, zjišťuje něco znepokojivého. Jacobovi je v danou chvíli jedno, že se Bella rozhodla chránit téměř jediného člověka z její rodiny, protože pořád k Belle něco cítí.

Ale je July opravdu tak lidská a obyčejná, jak se všem na začátku zdá? A co provede její příjezd s Jacobem, který se rozhodl ji v noci pozorovat? A je tu další hrozba… Volturiovi, kterým nedá spát Bellin zázračný talent.Jaké to je, když i mezi upíry je jedna vyjímka?
Demetri
ValJake

Valentina Volturi.

Dívka s neobjasněným a nevyzpytatelným talentem. Uvnitř zmítaná vášnivou přitažlivostí ke svému stvořiteli. A co teprve, když se setká se svou osudovou láskou?
Láskou, která jí má být zapovězena, protože oba jsou odedávna nepřátelé.

Jak bude Valentina čelit svému osudu a jeho nástrahám?

Isobel měla po Eleně ještě jedno dítě. Ještě jednu dceru, které dala jméno Katherine. Ta po své předchůdkyni sice nezdědila podobu jako její o rok starší sestra, ale za to nějaké její povahové vlastnosti a jméno. Umí být umíněná, panovačná, rozhodná a nikdy si nenechává nic líbit. Nezávisle na její minulosti se přibližuje podobě krvelačné upírky, která je uvězněná v kobce pod starým kostelem. Ale opravdu je?

Při pátrání po Elenině minulosti Stefan nalézá zmínky právě o Kate. Elena ji kontaktuje a začnou si dopisovat. Ale Kateina stáž ve Francii má na začátku léta končit a aby se nemusela vracet mezi zdi dětského domova, Elena jí nabídne domov v Mystic Falls. Jaké je překvapení pro Damona, který si příjezd Eleniny sestry nemohl ujít, a dozvídá se její celé jméno, dostává hned pádnou odpověď a to v něm vyvolá vzpomínky? A dokáže bouřlivé Katie odolat? Nebo se v jeho hlavě začne rodit další plán? A co pravá Katherine? Ví Damon, jak otevřít staré zámky k jeho zapomenuté lásce? A povede se mu to vůbec?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama